Promocja tylko dla uczestników LensHero

Kategoria LensHero
Korzystaj z limitowanych promocji tylko dla uczestników programu LensHero. Sprawdzaj promocje, oszczędzaj i odbieraj nagrody. Sprawdź jakie to proste. Śpiesz się, oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej na:

- Wszystkie produkty marki Peak Design
- Akcesoria marki Quadralite
- Zestawy prezentowe Fresh'n Rebel

oraz wiele innych...

Sprawdź wszystkie promocje: Tutaj!

Kategorie

Najnowsze zadania

5 lensów

Uchwyć jesienne piękno!

ZASADY

Polska złota jesień - pora roku, którą można się zachwycać. Pełna przepięknych barw i uroku. Postaraj się uchwycić jej piękno! Zaprezentuj jak Ty odbierasz tę porę roku i podziel się z nami swoim zdjęciem, a w zamian otrzymasz 5 lensów!

5 lensów

Street Art

ZASADY

Street Art - piękny i zmieniający nasze otoczenie. Sztuka, którą jedni potępiają, inni uwielbiają - nie można jednak odmówić jej uroku! Tyle kolorów, wzorów, intrygujących i wielokrotnie poruszających obrazów. Pokaż jakie murale są w Twoim otoczeniu! Wykadruj i prześlij tutaj, a otrzymasz 5 ekstra Lensów!

5 lensów

W krainie zwierząt

ZASADY

Zwierzaki - najlepsi przyjaciele, źródło radości i wsparcia i często członkowie naszych rodzin. Mają w sobie tyle pozytywnej energii i radości, że trudno się nimi nie zarazić! Spróbuj pokazać to na zdjęciu i prześlij tutaj, a otrzymasz 5 ekstra Lensów!

Przeczytaj również

Już dziś uczestnicy programu LensHero mogą wykonywać zadania i misje specjalne, które przybliżą ich do wspaniałych nagród. Czy zdjęcia i filmy to Twoja super moc? Nie zwlekaj i zarejestruj swój udział! 

Zaloguj się

Dostęp do tej części serwisu wymaga zalogowania.

Zaloguj się lub zarejestruj poprzez serwis cyfrowe.pl i rozpocznij rywalizację!

Zaloguj   Zarejestruj