Zaczynamy przygodę z LensHero

Kategoria LensHero

Już dziś uczestnicy programu LensHero mogą wykonywać zadania i misje specjalne, które przybliżą ich do wspaniałych nagród. Czy zdjęcia i filmy to Twoja super moc? Nie zwlekaj i zarejestruj swój udział! 


Czym jest Lens Hero?

LensHero to program sklepu Cyfrowe.pl, stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach obrazu, fotografii i filmu. Uczestnicy programu staną przed rozmaitymi wyzwaniami, których realizacja przybliży ich do zostania prawdziwymi Bohaterami Obiektywu.

 

Za wykonanie każdego zadania zostanie naliczona odpowiednia liczba lensów (punktów), a te z kolei będzie można wymieniać na wyjątkowe nagrody. Lensy można również zdobywać robiąc zakupy w sklepie Cyfrowe.pl - każdy zakup jest dodatkowo premiowany punktami. 

 

Jak dołączyć do programu?

Jeśli jesteś już klientem Cyfrowe.pl i korzystałeś z opcji logowania na naszej stronie internetowej, wystarczy, że wyrazisz chęć przyłączenia się do programu. Po zalogowaniu na konto w Cyfrowe.pl znajdziesz odpowiednią zakładkę, prowadzącą do LensHero. Przy logowaniu w LensHero użyj tego samego loginu i hasła, które podałeś w sklepie Cyfrowe.pl.

 

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Cyfrowe.pl lub nie dokonywałeś zakupu po zalogowaniu na stronie załóż konto teraz. To dziecinnie proste!

 

Wyzwania

Na uczestników programu czekają zadania o różnym stopniu trudności, które regularnie będą pojawiać się w zakładce „Wyzwania”. Wśród nich będą jednorazowe misje przeznaczone wyłącznie dla kilku pierwszych śmiałków.

 

Inne, dostępne permanentnie będzie można wykonywać niezliczoną ilość razy. Odwiedź nasz sklep stacjonarny rzucając w progu tajne hasło, komentuj posty na Facebooku, polecaj nas znajomym i zbieraj łatwe punkty!

 

Nagrody

W zależności od tego, jaki styl gry preferujesz i jak wytrwałym graczem jesteś, możesz od razu wymieniać zebrane lensy na skromniejsze nagrody, np. kod na darmową przesyłkę, kubek lub możliwość wydruku zdjęć w Fotokiosku. Możesz je też odkładać na coś naprawdę fantastycznego, jak nowy aparat czy dron!

 

Odznaki

Za wykonanie misji specjalnych, jak zakup kompletu akcesoriów do czyszczenia obiektywów otrzymujesz honorową odznakę „Czyściocha” lub „Bywalca” za najczęstsze odwiedziny programu LensHero. Zbierz jak największą kolekcję odznak, by podnieść swoją rangę w grze.

 

Statusy

Po osiągnięciu określonego poziomu punktów otrzymasz jeden z sześciu dostępnych w grze statusów. Każdy status to inne przywileje, np. darmowe czyszczenie sprzętu, sprzęt zastępczy i wiele innych, których nie stracisz nawet po wydaniu uzbieranych wcześniej lensów.

 

 

- LensHero to program stworzony z myślą o naszych aktualnych i przyszłych klientach, których chcemy nagrodzić za talent i zaangażowanie oraz zachęcić do dalszego rozwoju i inwestycji w swój warsztat. Dostarczając im odpowiedni sprzęt oraz oferując wyższy poziom obsługi i doradztwa pomagamy im w staniu się prawdziwymi Bohaterami Obiektywu - Jarosław Banacki, prezes Cyfrowe.pl

 

Zacznij już dziś i baw się dobrze!

Kategorie

Najnowsze zadania

5 lensów

Uchwyć jesienne piękno!

ZASADY

Polska złota jesień - pora roku, którą można się zachwycać. Pełna przepięknych barw i uroku. Postaraj się uchwycić jej piękno! Zaprezentuj jak Ty odbierasz tę porę roku i podziel się z nami swoim zdjęciem, a w zamian otrzymasz 5 lensów!

5 lensów

Street Art

ZASADY

Street Art - piękny i zmieniający nasze otoczenie. Sztuka, którą jedni potępiają, inni uwielbiają - nie można jednak odmówić jej uroku! Tyle kolorów, wzorów, intrygujących i wielokrotnie poruszających obrazów. Pokaż jakie murale są w Twoim otoczeniu! Wykadruj i prześlij tutaj, a otrzymasz 5 ekstra Lensów!

5 lensów

W krainie zwierząt

ZASADY

Zwierzaki - najlepsi przyjaciele, źródło radości i wsparcia i często członkowie naszych rodzin. Mają w sobie tyle pozytywnej energii i radości, że trudno się nimi nie zarazić! Spróbuj pokazać to na zdjęciu i prześlij tutaj, a otrzymasz 5 ekstra Lensów!

Przeczytaj również

Zaloguj się

Dostęp do tej części serwisu wymaga zalogowania.

Zaloguj się lub zarejestruj poprzez serwis cyfrowe.pl i rozpocznij rywalizację!

Zaloguj   Zarejestruj