Zaczynamy przygodę z LensHero

Kategoria LensHero

Już dziś uczestnicy programu LensHero mogą wykonywać zadania i misje specjalne, które przybliżą ich do wspaniałych nagród. Czy zdjęcia i filmy to Twoja super moc? Nie zwlekaj i zarejestruj swój udział! 


Czym jest Lens Hero?

LensHero to program sklepu Cyfrowe.pl, stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach obrazu, fotografii i filmu. Uczestnicy programu staną przed rozmaitymi wyzwaniami, których realizacja przybliży ich do zostania prawdziwymi Bohaterami Obiektywu.

 

Za wykonanie każdego zadania zostanie naliczona odpowiednia liczba lensów (punktów), a te z kolei będzie można wymieniać na wyjątkowe nagrody. Lensy można również zdobywać robiąc zakupy w sklepie Cyfrowe.pl - każdy zakup jest dodatkowo premiowany punktami. 

 

Jak dołączyć do programu?

Jeśli jesteś już klientem Cyfrowe.pl i korzystałeś z opcji logowania na naszej stronie internetowej, wystarczy, że wyrazisz chęć przyłączenia się do programu. Po zalogowaniu na konto w Cyfrowe.pl znajdziesz odpowiednią zakładkę, prowadzącą do LensHero. Przy logowaniu w LensHero użyj tego samego loginu i hasła, które podałeś w sklepie Cyfrowe.pl.

 

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Cyfrowe.pl lub nie dokonywałeś zakupu po zalogowaniu na stronie załóż konto teraz. To dziecinnie proste!

 

Wyzwania

Na uczestników programu czekają zadania o różnym stopniu trudności, które regularnie będą pojawiać się w zakładce „Wyzwania”. Wśród nich będą jednorazowe misje przeznaczone wyłącznie dla kilku pierwszych śmiałków.

 

Inne, dostępne permanentnie będzie można wykonywać niezliczoną ilość razy. Odwiedź nasz sklep stacjonarny rzucając w progu tajne hasło, komentuj posty na Facebooku, polecaj nas znajomym i zbieraj łatwe punkty!

 

Nagrody

W zależności od tego, jaki styl gry preferujesz i jak wytrwałym graczem jesteś, możesz od razu wymieniać zebrane lensy na skromniejsze nagrody, np. kod na darmową przesyłkę, kubek lub możliwość wydruku zdjęć w Fotokiosku. Możesz je też odkładać na coś naprawdę fantastycznego, jak nowy aparat czy dron!

 

Odznaki

Za wykonanie misji specjalnych, jak zakup kompletu akcesoriów do czyszczenia obiektywów otrzymujesz honorową odznakę „Czyściocha” lub „Bywalca” za najczęstsze odwiedziny programu LensHero. Zbierz jak największą kolekcję odznak, by podnieść swoją rangę w grze.

 

Statusy

Po osiągnięciu określonego poziomu punktów otrzymasz jeden z sześciu dostępnych w grze statusów. Każdy status to inne przywileje, np. darmowe czyszczenie sprzętu, sprzęt zastępczy i wiele innych, których nie stracisz nawet po wydaniu uzbieranych wcześniej lensów.

 

 

- LensHero to program stworzony z myślą o naszych aktualnych i przyszłych klientach, których chcemy nagrodzić za talent i zaangażowanie oraz zachęcić do dalszego rozwoju i inwestycji w swój warsztat. Dostarczając im odpowiedni sprzęt oraz oferując wyższy poziom obsługi i doradztwa pomagamy im w staniu się prawdziwymi Bohaterami Obiektywu - Jarosław Banacki, prezes Cyfrowe.pl

 

Zacznij już dziś i baw się dobrze!

Kategorie

Najnowsze zadania

40 lensów

Zarejestruj się w programie LensHero

Podejmij wyzwanie i wkrocz na ścieżkę, która poprowadzi Cię do wymarzonych nagród. W swoją podróż nie wyruszysz z gołymi rękami. Już na starcie wyposażymy Cię w kilka zapasowych lensów, które wykorzystasz i pomnożysz w najbardziej odpowiednim momencie.

1 lens

Polub post na naszym profilu na FB

Sprawa jest jasna i prosta. Ty lubisz nas, my lubimy Ciebie! Za każdy like na naszym profilu rewanżujemy się pewną sumką lensów. Myszki w dłoń i do boju!

3 lensy

Skomentuj post na naszym profilu na FB

Jakaś sprawa poruszyła Cię na tyle, że postanowiłeś napisać, co o tym myślisz?

Przeczytaj również

Zaloguj się

Dostęp do tej części serwisu wymaga zalogowania.

Zaloguj się lub zarejestruj poprzez serwis cyfrowe.pl i rozpocznij rywalizację!

Zaloguj   Zarejestruj