Zakupy w Cyfrowe.pl

Kategoria LensHero
Zbieraj punkty za zakupy w Cyfrowe.pl. Zobacz, jak sprawdzić, ile punktów możesz zdobyć.

Przy każdym produkcie dostępnym na stronie Cyfrowe.pl znajdziesz ilość lensów jaką otrzymasz po zakupie produktu. Im droższy produkt tym ilość lensów będzie większa.

Wejdź na stronę www.cyfrowe.pl i sprawdź ile lensów możesz zdobyć przy kolejnych zakupach.

Kategorie

Najnowsze zadania

5 lensów

Uchwyć jesienne piękno!

ZASADY

Polska złota jesień - pora roku, którą można się zachwycać. Pełna przepięknych barw i uroku. Postaraj się uchwycić jej piękno! Zaprezentuj jak Ty odbierasz tę porę roku i podziel się z nami swoim zdjęciem, a w zamian otrzymasz 5 lensów!

5 lensów

Street Art

ZASADY

Street Art - piękny i zmieniający nasze otoczenie. Sztuka, którą jedni potępiają, inni uwielbiają - nie można jednak odmówić jej uroku! Tyle kolorów, wzorów, intrygujących i wielokrotnie poruszających obrazów. Pokaż jakie murale są w Twoim otoczeniu! Wykadruj i prześlij tutaj, a otrzymasz 5 ekstra Lensów!

5 lensów

W krainie zwierząt

ZASADY

Zwierzaki - najlepsi przyjaciele, źródło radości i wsparcia i często członkowie naszych rodzin. Mają w sobie tyle pozytywnej energii i radości, że trudno się nimi nie zarazić! Spróbuj pokazać to na zdjęciu i prześlij tutaj, a otrzymasz 5 ekstra Lensów!

Przeczytaj również

Już dziś uczestnicy programu LensHero mogą wykonywać zadania i misje specjalne, które przybliżą ich do wspaniałych nagród. Czy zdjęcia i filmy to Twoja super moc? Nie zwlekaj i zarejestruj swój udział! 

Zaloguj się

Dostęp do tej części serwisu wymaga zalogowania.

Zaloguj się lub zarejestruj poprzez serwis cyfrowe.pl i rozpocznij rywalizację!

Zaloguj   Zarejestruj