Zasady programu

Czym są statusy?

Statusy pokazują Twoje postępy w programie LensHero i przyznawane są za przekroczenie progów punktowych określonych dla każdego poziomu. By stać się tytułowym Bohaterem Obiektywu, czeka Cię przeprawa przez sześć poziomów.

Jakie są korzyści
z otrzymania statusu?

Po przekroczeniu wymaganej liczby lensów do Twojego konta przypisane zostaną nowe przywileje, z których możesz korzystać przez cały czas trwania programu. Przywileje otrzymane na kolejnych poziomach kumulują się!

Co się stanie gdy
wydasz swoje lensy?

Po wspięciu się na dany level nigdy nie spadniesz niżej. Przy nadawaniu statusów brana jest pod uwagę cała historia konta, a więc suma wszystkich lensów, które zebrałeś od początku trwania programu. Historię swojego salda sprawdzisz w zakładce “Moje konto” w sekcji “Wszystkie zdobyte lensy”.

Dostępne statusy

 

Newbie

Grę zaczynasz ze statusem Newbie, ale nawet takie żółtodzioby mogą liczyć na specjalne, dedykowane promocje z pierwszeństwem udziału oraz kody rabatowe. Nie warto spoczywać na laurach, ponieważ przywileje zdobyte na wszystkich kolejnych poziomach kumulują się!

 

LightPlayer

Po uzbieraniu 4500 lensów awansujesz do roli LightPlayer’a. Oprócz jednorazowego kodu rabatowego 40 zł na zakupy w Cyfrowe.pl ważnego 6 miesięcy, otrzymujesz 1 godzinę konsultacji ze specjalistą z Cyfrowe.pl podczas której możesz porozmawiać na temat sprzętu lub technikach fotografii.

 

ShutterBoss

Przekraczając sumę 13 000 lensów wszyscy mówią do Ciebie “szefie”. ShutterBoss zgarnia jednorazowy voucher na 100 zł do wykorzystania w sklepie Cyfrowe.pl oraz permanentną darmową wysyłkę (wysyłka na terenie Polski kurierem DPD z wyłączeniem przesyłek wielkogabarytowych). Na tym poziomie zgarniasz również kubek LensHero oraz jednorazowy, darmowy udział w warsztatach organizowanych przez Cyfrowe.pl.

 

PhotoGenius

Kolejnym kamieniem milowym jest kwota 26 000 lensów. PhotoGenius, który uzbiera tę niemałą sumkę, zasługuje na stały rabat 1,5% na wszystkie produkty w sklepie Cyfrowe.pl i 25% na wypożyczanie sprzętu w Cyfrowe.rent. Dla fotograficznych geniuszy przygotowaliśmy też specjalną koszulkę oraz wydłużony czas możliwości zwrotu do 20 dni.

 

ImageMaster

ImageMaster po zgromadzeniu na koncie 60 000 punktów otrzymuje ponadto jednorazowy voucher na zakupy o wartości 200 zł i aż 50% rabatu na każde wypożyczenie sprzętu w Cyfrowe.rent oraz darmowy zwrot. Dodatkowo dorzucimy spersonalizowany pasek do aparatu i koszulkę z logo ImageMaster. Kłaniamy się w pas przed mistrzem, ale...

 

LensHero

...zostanie LensHero to Twój najważniejszy cel. Docierając aż tu, do granicy 145 000 lensów, dostajesz wszystko, co najlepsze! Sprzęt zastępczy na czas naprawy, dedykowanego opiekuna klienta, darmowe czyszczenie sprzętu (1 aparat z obiektywem) dwa razy do roku, puchar uznania i polar z napisem LensHero z limitowanej serii. Twój sukces uczcimy też voucherem na zakupy o wartości 400 zł!

 

Powrót

Zaloguj się

Dostęp do tej części serwisu wymaga zalogowania.

Zaloguj się lub zarejestruj poprzez serwis cyfrowe.pl i rozpocznij rywalizację!

Zaloguj   Zarejestruj